KĄ NORITE PASIŽYMĖTI?

Bet kokie duomenys, reikalingi jūsų užsiėmimų intensyvumui stebėti: nueitas atstumas, pakartojimų skaičius, tikslus kalorijų apskaičiavimas, širdies ritmas – gaunami nešiojamo širdies ritmo monitoriaus TICKR pagalba ir padeda jums pasiekti fitneso rezultatus nepriklausomai nuo to, kur vyksta jūsų treniruotės.

TICKRx

TICKR X yra širdies ritmo pasirinkimas tiems, kurie mėgsta pereiti iš vidaus į lauko treniruotes, naudojant pažangią analizę, Bluetooth ir ANT+ jungtį, taip pat įtaiso atmintinę, kurioje galima laikyti 16 valandų treniruotes.

 €79.99

TICKR

Naudojant Bluetooth Smart ir ANT+ jungtį, atsparūs vandeniui TICKR seka širdies ritmą ir kalorijas realiuoju laiku, todėl širdies ritmo pasirinkimas yra skirtas visiems, norintiems optimizuoti kalorijų deginimą ir įvertinti pažangą.

 €49.99

ČEMPIONŲ PASIRINKIMAS

Sužinokite, kodėl dukart Geležinio žmogaus pasaulio čempionato nugalėtojas Jan Frodenо širdies ritmo monitoriumi pasirinko TICKR

TRENIRUOKITĖS SU ŠIRDIMI

Širdies ritmo treniruotė, naudojant TICKR Bluetooth Smart ir ANT+ širdies ritmo monitorius, leidžia stebėti, kaip jūsų kūnas reaguoja į pratimą, galintį jums padėti išsilaikyti treke siekiant savo fitneso ir veiklos tikslų.

RUNFIT
RUNFIT

 Sužinokite, kaip TICKR HR monitoriaus sujungimas su RunFit programa gali padėti jums gauti daugiausia naudos iš kiekvienos treniruotės.

7 MINUČIŲ TRENIRUOTĖ
7 MINUČIŲ TRENIRUOTĖ

Kas pasakė, kad jūs neturite laiko? Niekada neleiskite, kad intensyvi dienotvarkė taptų kliūtimi viso kūno treniruotei. 7 minučių trukmės treniruotė – raktas į greitesnius rezultatus, net jei laikas spaudžia.

ŠIRDIES RITMO TRENIRAVIMAS
ŠIRDIES RITMO TRENIRAVIMAS

Mes žinome, kokie klaidinantys gali būti duomenys, todėl laužome visus širdies ritmo treniravimo stereotipus, taip padėdami jums išgauti didžiausią naudą iš TICKR ir jūsų pastangų.

The Wahoo Fitness TICKR Heart Rate Monitors

Обработка видео...

DAUGUMA IŠMANIŲJŲ PROGRAMĖLIŲ IR ĮRENGINIŲ

Palaikant Bluetooth ir ANT + ryšį, širdies ritmo monitoriai TICKR leidžia jums prisijungti prie plačiausio sporto įrenginių spektro, pradedant sportiniais laikrodžiais ir dviračio kompiuteriais ir baigiant populiariausiomis išmaniosioms treniruočių programėlėmis ir platformomis. TICKR širdies ritmo monitoriai suderinami su išmaniaisiais telefonais, palaiko iPhone (iOS) ir Android platformas.